NOVA SŁONECZNA

wielicki, Niepołomice

Szczegóły inwestycji

Numer inwestycji 177
Cena od 650 000 PLN
Powierzchnia 92.11 - 112.92 m2
Cena za m2 od 6 642 PLN / m2
Liczba pokoi 5 - 5
Dostępne mieszkania
NOVA SŁONECZNA (wielicki, Niepołomice)

NOVA SŁONECZNA to najnowsza i bardzo interesująca propozycja naszego biura nieruchomości dla klientów szukających swojego kawałka podłogi realizowana tym razem w Niepołomicach. Przy ul. Słonecznej, w odległości zaledwie 3 km od niepołomickiego rynku , powstaje nowoczesne i kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, harmonijnie wpasowane w otaczający krajobraz i stanowiące idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i wygodę.
Zamknięcie I etapu inwestycji planowane jest na koniec III kwartału 2024r. Zostaną wtedy oddane do użytkowania pierwsze 4 domy -  dwa z nich o pow. 112,92 m2 z garażami w bryle oraz 2 budynki o pow. 92m2 z zewnętrznymi miejscami postojowymi.
Domy realizowane w technologii tradycyjnej, z materiałów spełniających najwyższe standardy, z zachowaniem należytej staranności, tak aby przez długie lata służyły dobrze swoim nowym właścicielom.
Budynki wykończone zostaną do stanu deweloperskiego, a teren zewnętrzny ogrodzony i zagospodarowany. Do ogrzewania domów zastosowane zostaną wydajne i ekonomiczne pompy ciepła.

NOVA SŁONECZNA to już kolejna inwestycja realizowana przez spółkę Consillio, która największy nacisk kładzie na jakość sprzedawanych przez siebie produktów, o czym najlepiej świadczą dziesiątki zadowolonych klientów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu zarówno telefonicznego w sprawie szczegółów nieruchomości, jak i odwiedzin w siedzibie Biura Nieruchomości RAPIT w Myślenicach.

NIEPOŁOMICE
Niepołomice to piękne i malownicze miasteczko z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą i sieciami komunikacyjnymi. Przepiękny rynek z "drugim Wawelem", Puszcza Niepołomicka, szeroki wachlarz oferty edukacyjnej, sieci placówek handlowych i dobry dostęp do zarówno podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej, to tylko niektóre z wielu walorów miasta. Dzięki Niepołomickiej Strefie Przemysłowej obejmującej obszar około 500 hektarów, miasto daje duże perspektywy rozwoju również zawodowego.

NOVA SŁONECZNA (wielicki, Niepołomice)
Dostępne mieszkania
wyczyść filtry
Rzut Numer Status Pokoje Pow. Piętro Cena
178 - 5 92,11 m2 - 650 000 PLN
179 - 5 112,92 m2 - 750 000 PLN
192 - 5 112,92 m2 - 750 000 PLN

Kontakt z agentem