Poznaj nas bliżej!

WITAMY SERDECZNIE NA OFICJALNEJ STRONIE BIURA NIERUCHOMOŚCI „RAPIT” S.C.


Biuro Nieruchomości „RAPIT” s.c. powstało w roku 1997. Jesteśmy najstarszą firmą w tej branży na terenie powiatu myślenickiego, nasza siedziba od początku mieści się przy myślenickim Rynku (początkowo w kamienicy pod nr 7, od roku 2006 pod nr 28). Wspólnicy firmy z rynkiem nieruchomości związani są jeszcze dłużej, bo od początku lat 90-tych, czyli od początków kształtowania się nowoczesnego rynku nieruchomości w Polsce po okresie transformacji ustrojowej. Odpowiednie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwalają nam oferować Klientom usługi na najwyższym poziomie – nieruchomości nie mają dla nas tajemnic.


Posiadamy uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości oraz licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy członkami:


Poza usługami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości oferujemy klientom indywidualnym oraz firmom efektywne doradztwo inwestycyjne, pomogliśmy zrealizować wiele ciekawych projektów w branży nieruchomości, pomogliśmy też uniknąć kosztownych błędów inwestycyjnych.

Współpraca z najlepszymi firmami umożliwia nam kompleksową obsługę nieruchomości:

  • geodezyjną,

  • techniczną,

  • finansową,

  • prawną i notarialną,

  • usługi projektowe,

  • pośrednictwo kredytowe i inne.


Miarą naszego sukcesu jest liczne grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym i bliskim.


Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do tej grupy.
My ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i marzenia.